top of page

Co i jak możemy wspólnie zrobić?

Można o mnie śmiało powiedzieć, że jestem kolekcjonerką kompetencji.
W ciągu ostatnich 12 lat zbudowałam z nich pokaźną talię.
Moje doświadczenie
 i portfolio projektów jest dość nieszablonowe,
a wzbogaca je perspektywa psychologa biznesu. 
Nadszedł ten moment,
by zacząć zebranymi przeze mnie kartami rozgrywać w roli partnera pasjonujące rozgrywki - różnorodne projekty w organizacjach.

Konsulting

48.png

Twoja potrzeba: 
Czujesz, że w Twojej organizacji potrzeba zdiagnozować sytuację i poszukać nowych rozwiązań? Brakuje strategicznego podejścia i spojrzenia z meta poziomu? Dobrze byłoby zacieśnić współpracę z biznesem, wzmocnić orientacje biznesową Twojego team'u, ale też znaczenie roli Employer Brandingu w organizacji? Masz poczucie, że wsparcie kompetencyjne i doradztwo wyniosłoby Twoje EB'owe działania na wyższy poziom? Sądzisz, że osoba z zewnątrz ze świeżym spojrzeniem pozytywnie wpłynie na realizowanie celów biznesowych?

Jak mogę pomóc? 

Mogę poprowadzić konsultacje w różnych obszarach związanych z: marką pracodawcy, wzmocnieniem roli EB w organizacji, pracy nad orientacją biznesową, korzystaniem z dobrodziejstw podejścia-evidence based, diagnozowaniem potrzeb, prowadzeniem badań, budowaniem strategii, tworzeniem "contentu pełnego contentu" (w odróżenieniu od "contentu bez contentu"), zarządzaniu projektami oraz ich planowaniu. Ponadto mogę pomóc też w mądrym wdrażaniu nowych procesów w organizacji.

Strategia Marki

52.png

Twoja potrzeba: 
Czujesz, że Twoja komunikacja jest choatyczna? Brakuje ci koncepcji i nie jesteś pewny jak podejść do tematu bardziej świadomego kształtowania marki? Trochę błądzisz, a trochę lewitujesz w zbyt dużej ilości koncepcji i pomysłów?

Jak mogę pomóc? 
Mogę wesprzeć Cię w wyznaczeniu punkt docelowego i głównych kierunków działania. Potrafię budować spójny wizerunek korzystając z takich narzędzie jak m.in: audyty komunikacjne czy też marki, analizy benchmarkingowe, analizy trendów, praca z danymi z wewnątrz i z zewnątrz firmy, a także proprowadzaniem badań ilościowych i jakościowych w organizacji. 

 

Mogę w ten sposób wesprzeć Twoją markę pracodawcy, markę konsumencką w przypadku usług lub produktów B2B oraz markę osobistą. Wspólnie możemy zbudować strategię, zgłębić temat person i grup/grupy docelowej, stworzyć action plan oraz Employee/Client/Individual Value Proposition. 

Warsztaty & Szkolenia

50.png

Twoja potrzeba: 
Widzisz, że Twojemu zespołowi potrzebne są nowa wiedza i umiejętności? Takie obszary jak Employer Branding, komunikacja wewnętrzna, candidate,  employee & alumni experience, zarządzanie projektami czy też DEI wymagają uaktualnienia pądź poszerzenia?

Albo też prowadzone przez Ciebie projekty mocno zmieniają organizację i aż proszą o wsparcie i nadanie struktury zmianom? Być może szukać partycypacyjnego modelu podejmowania decyzji albo czujesz, że właśnie dzięki facylitacji uda się bardziej holistycznie podejść do realizowanego przez Ciebie projektu?

Jak mogę pomóc? 
W roli facylitatorki i trenerki na salach szkoleniowych spędziłam kilkaset godzin. Było to zarówno w ramach dzielenia się wiedzą wewnątrz firm, w organizacjach studenckich, projektów edukacyjnych organizowanych przez organizacje pozarządowe. 

Mogę dzielić się więc moją wiedzą i doświadczeniem w obszarach mojej specjalizacji, ale także poprowadzić warsztaty i pomóc jako facylitator podjąć ważne decyzje, stworzyć koncepcję projektu, czy zebrać feedback.

Wystąpienia Publiczne

54.png

Twoja potrzeba: 
Szukasz osoby, która poprowadzi prelekcję poprzedzoną dogłębnym researchem? Kogoś, kto zna i wdraża podejście evidence-based, potrafi korzystać z danych, a także przekuwać je w interesujące historie oraz przykłady? Kogoś, kto podejdzie do tematu niesztampowo i nie będzie kopiował czy recyklingował tych samych treści na każdym wystąpieniu?  

Jak mogę pomóc? 
Mogę wystąpić na Twoim wydarzeniu, konferencji, webinarze... Byłam prelegentką pierwszej edycji TEDxYouth w Lublinie, gdzie opowiadałam o spełnianiu marzeń. Wystąpiłam jako ekspertka w temacie aktywności społecznej młodzieży podczas debaty prezydenckiej z udziałem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego i jego żony. 

W ostatnich latach występowałam mniej, ale mam przekonanie, że to już wkrótce się zmieni. Być może będziesz miał/a w tej zmianie swój udział? Jestem otwarta na propozycje zarówno w formie online jak i offline. 

 

Projekty

49.png

Twoja potrzeba: 
Czujesz, że w Twojej organizacji potrzeba zdiagnozować sytuację i poszukać nowych rozwiązań? Brakuje strategicznego podejścia i spojrzenia z lotu ptaka? Dobrze byłoby zacieśnić współpracę z biznesem? Sądzisz, że osoba z zewnątrz ze świeżym spojrzeniem pozytywnie wpłynie na realizowanie celów biznesowych?

Jak mogę pomóc? 

Widzę tu przede wszystkim dwie role: EB Pojekt Mangerki lub też EB Interim Managerki.

Mogę zopiekować się na określony czas konkretnym projektem, na który brakuje Ci zasobów ludzkich i realizować go dla Ciebie od A do Z (od zbierania potrzeb, przez planowanie i realizację po ewaluację oraz prezentację rezultatów).

Mogę też przejąć na określony czas zarządzanie marką pracodawcy w Twojej organizacji - zaopiekować się ważnymi biznesowo potrzebami i przekuć je w konkretne projekty,  "driverem" lub "driverką" zmian w obszarze Emploer Brandingu, zbudować całe EB od 0 albo pojąć się dużych zmian w tym obszarze.

Coaching Grupowy
& Study Circle

51.png

Twoja potrzeba: 
Szukasz alternatywnej formy na rozwijanie kompetencji i radzenie sobie z wyzwanami zawodowymi? Takiej demokratycznej, w której uczestnicy mają bardzo duży wpływ na swój rozwój?

Jak mogę pomóc? 
Obie metody mają ze sobą coś wspólnego - wykorzystują synergię grupy. Pozwala znajdować nowe perspektywy, projektować własny rozwój i rozwijać się na nowych polach. Polegają na zebraniu osób o podobnych potrzebach ale innych celach, nie stanowiących zespołu (coaching groupowy) albo chcących rozwijać się w danym temacie, które wspólnie dookreślają go, cele oraz harmonogram pracy (study circle). 

Mam za sobą grupy prowadzone w obu metodach i jestem przekonana, ze są one wyjątkowymi metodami uczenia się dorosłych, jak na przykład grupa study circle w obszarze zarządzania zmianą, coaching grupowy rozwiający kompetencje liderskie czy też coaching grupowy w obszarze marki osobistej. 

Employer Branding Photography

53.png

Twoja potrzeba: 
Potrzebujesz autentycznych, employer brandingowych zdjęć, na których widać emocje? Nie wiesz, jak wybrać lokalizacje i gdzie światło na zdjęcia jest najlepsze? Nie potrafisz wyobrazić sobie, czego potrzebujesz, by sesja zdjęciowa była sukcesem? Nie masz doświadczenia albo zasobów czasowych, żeby przygotować wszystko na wysokim poziomie? Nie wiesz, jak wesprzeć pracowników i pracowniczki w roli modeli? 

Jak mogę pomóc? 
A właściwie możemy, bo razem z Elwirą Kusz prowadzimy Authentic Photo Lab. Jest to wyjątkowa synergia mnie czyli konsultantki w obszarze Employer Brandingu z Elwirą - profesjonalną i doświadczoną fotografką. 

Pracujemy tak, że z nami nie będziesz musiał/a powtarzać sesji zdjęciowej! Dzięki naszemu know-how i procesowemu podejściu do EB'owych zdjęć, potrafimy ułatwić i sprawie poprowadzić cały proces:

  •  od konsultacji i uszczegółowienie briefu,

  • przez organizację całej sesji i poddostawców (makijaż, dodatkowy fotograf, oświetleniowiec, studio itd.),

  • po przygotowanie modeli i modelek (nawet jeśli to dla nich pierwsza sesja zdjęciowa),

  • oraz postprodukcję (przygotowanie finalnych wersji zdjęć)

Inne

55.png

Twoja potrzeba: 
Widzisz inne pola, na których mogłibyśmy współpracować? W Twojej głowie pojawił się pomysł na niestanardowe działania? Masz jakieś nietypowe potrzeby? Potrzebujesz wspólnie dookreślić biref - czyli to czego ode mnie oczekujesz?

Jak mogę pomóc? 

Jestem otwarta na potrzeby, problemy i projekty, nad którymi możemy wspólnie popracować (w tym także także doprecyzować ramy współpracy)! 

2_edited_edited.jpg
3_edited_edited.jpg

Zawodowo wchodzę w role:

Na podstawie danych 
oraz zasobów - tych wewnętrznych
i tych zewnętrznych pomagam
wyznaczać organizacjom
kierunek działania!

Więcej o obszarach
mojej specjalizacji
znajdziesz tutaj:

Projekt bez nazwy.png

Kontrakt (moje zasady):

1. Patrzę na organizację systemowo.
2. Pracuję w podejściu evidence-based.
3. Hierarchiczność to dla mnie struktura a nie kultura.
4. Myślę i działam strategicznie.
5. Jeśli czegoś nie umiem, to otwarcie o tym powiem.
6. Oczekuję transparentności, szczerości i partnerstwa.
7. Relacje najłatwiej nawiązywać mi poprzez współpracę. 
8. Nie akceptuję fasadowych rozwiązań.
9. Jestem zaangażowana na co najmniej 150%.
10. Ważniejsze są dla mnie kompetencje i postawa a nie lata doświadczenia.
11. Nie boję się mówić NIE i pytać DLACZEGO?
12. Nie robię rzeczy tylko po to, żeby je robić. 
13. Bycie liderem to dla mnie rola jak każda inna - wchodzi się w nią i z niej wychodzi.
14. Pracuję w Agile i jakościowo - zawsze wybiorę wolniejszy, ale większy progres oraz elastyczne planowanie.
15. Jedyną stałą jest zmiana, a zawsze lepiej być jej częścią i na nią wpływać. 
16. Motywują mnie zmiany, a w codziennej pracy mój focus to realizacja zadań.

O reszcie możemy pogadać... :)

EB Pathfinfer mix (7).png
zdjęcie profilowe kwadrat.png

Jeśli masz poczucie, że możemy
zrobić coś razem, napisz! 

Magdalena jest bardzo kreatywna, proaktywna i samodzielna w działaniu. Wprowadziła markę pracodawcy Margo na zupełnie inny poziom. Zrealizowała wiele innowacyjnych projektów.

Zawsze jest na bieżąco z trendami. Jest bardzo otwarta na nową wiedzę.
Ma unikatowe umiejętności związane z wyszukiwaniem przydatnych biznesowo informacji. 
Ponadto jest bardzo zaangażowana w swoją pracę i zdeterminowana
w dążeniu do wyznaczonych celów. Chętnie dzieli się wiedzą z innymi, jest pomocna
i niezawodna jako współracowniczka. Bardzo polecam współpracę
z Magdaleną!
EB Pathfinfer mix (4).png

Emilia Kabak-Wołk
HR Business Partner, ex HR Manager

bottom of page