top of page

Neuroinkluzywne święta [nagranie webinaru]

To materiał inny niż zwykle. Kierowany jest dla osób neuroatypowych oraz ich bliskich. Nie jest to wyjątkowo tematyka związana z EB bądź HR, ale dodaję nagranie tutaj. Być może dla kogoś z Was będzie to pomocny materiał.

Szczerze mówiąc, jestem daleko poza moją strefą komfortu 😶‍🌫️, bo nie opowiadam o swojej specjalizacji, a totalnie o moich doświadczeniach bycia mną (jakkolwiek może to brzmieć 🐈‍⬛).

Jako osoba atypowa lubię te zimowe święta 🎄, ale są takie strategie i taktyki, które ułatwiają mi je lubić. Podczas LinkedIn Live rozmawiałam właśnie o tym z Dominika Pikul oraz Anna Majdak. Było o tym, jak radzić sobie w święta mając specjalne potrzeby i jak wesprzeć osoby nam bliskie, jeśli takie potrzeby mają. "Okres świąteczny może być co najmniej przytłaczający! Towarzyszą mu często zwiększony stres, lęk, presja czy izolacja. Ponadto, dla osób neuroatypowych (osoby ze spektrum autyzmu czy ADHD), nadmiar bodźców, wymagania społeczne i ogólny chaos tego sezonu mogą stawiać dodatkowe wyzwania, które czynią ten okres szczególnie trudnym. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak sprawić, aby święta Bożego Narodzenia były bardziej przyjazne dla każdego mózgu, jesteś osobą neuroatypową, która chce dowiedzieć się więcej o strategiach wspierających układ nerwowy w tym intensywnym czasie, lub jesteś rodzicem neuroatypowego dziecka, to spotkanie jest dla Ciebie!"

Powiązane posty

Zobacz wszystkie

コメント


コメント機能がオフになっています。
bottom of page